Koncerty

25. 06. 2016, 22:00 MARTIN
20. 07. 2016, 17:00 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ
29. 07. 2016, 17:00 ZVOLENSKÁ SLATINA
13. 08. 2016, 19:00 KĽAČNO

Odohrané

24. 06. 2016, 19:30 KRÁSNÁ LÍPA (CZ)
20. 06. 2016, 18:00 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ
10. 06. 2016, 14:00 ZAVAR
28. 05. 2016, 14:00 LUBINA
21. 05. 2016, 15:00 LOZORNO
18. 05. 2016, 19:00 KOŠICE
13. 05. 2016, 18:00 SKALICA
01. 05. 2016, 18:00 MARTIN
21. 04. 2016, 18:00 TURČIANSKE TEPLICE
17. 04. 2016, 17:00 TRENČÍN
02. 04. 2016, 18:00 SPIŠSKÁ NOVÁ VES
01. 04. 2016, 19:00 RUŽOMBEROK
23. 03. 2016, 18:00 BOJNICE
19. 03. 2016, 19:30 ZVOLEN
19. 03. 2016, 13:00 BRATISLAVA
18. 03. 2016, 19:00 RÁDIO DEVÍN
11. 03. 2016, 20:00 BANSKÁ ŠTIAVNICA
06. 03. 2016, 19:30 PRAHA (CZ)
27. 02. 2016, 17:00 SMOLENICKÝ ZÁMOK
20. 02. 2016, 18:00 DETVA
12. 02. 2016, 19:00 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ
07. 02. 2016, 19:00 BREZNO
06. 02. 2016, 19:00 BANSKÁ BYSTRICA
27. 12. 2015, 17:00 GÁNOVCE
21. 12. 2015, 18:00 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ
20. 12. 2015, 16:00 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ
19. 12. 2015 (All day) SVIT
18. 12. 2015, 20:00 HRIŇOVÁ
11. 12. 2015, 19:00 RUŽOMBEROK
06. 12. 2015, 16:30 ŽILINA
05. 12. 2015, 18:00 SPIŠSKÁ NOVÁ VES
21. 11. 2015, 20:00 KUTNÁ HORA (CZ)
30. 10. 2015, 18:00 ŠÚTOVO
24. 10. 2015, 13:00 LIPTOVSKÝ HRÁDOK
17. 10. 2015, 16:00 MLYNICA
13. 10. 2015, 19:00 BRATISLAVA
19. 09. 2015, 20:00 NOVÉ ZÁMKY
12. 09. 2015, 17:00 JIČÍN (CZ)
10. 09. 2015, 18:00 LYSÁ NAD LABEM (CZ)
05. 09. 2015, 15:00 SEREĎ
29. 08. 2015, 17:00 amfiteáter VÝCHODNÁ
14. 08. 2015, 21:00 hudobno - výtvarno - duchovno - vedomecký tábor
12. 08. 2015, 17:00 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ
09. 08. 2015, 11:15 VLKOLÍNEC
08. 08. 2015, 20:00 KĽAČNO
01. 08. 2015, 18:00 ŠARIŠSKÝ HRAD
30. 07. 2015, 18:00 ŠÚTOVO
25. 07. 2015, 20:00 MICHALOVCE
28. 06. 2015, 16:00 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ
28. 06. 2015, 11:00 festival DRIENOK (Mošovce)
24. 06. 2015, 18:00 POPRAD
20. 06. 2015, 17:00 TURČIANSKA ŠTIAVNIČKA
06. 06. 2015, 19:00 PREŠOV
06. 06. 2015, 14:00 KOŠICE
04. 06. 2015, 18:00 LIPTOVSKÝ HRÁDOK
03. 06. 2015, 16:00 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ
30. 05. 2015, 21:00 LOZORNO
22. 05. 2015, 20:00 ŽIAR nad HRONOM
08. 05. 2015, 20:00 NITRA
02. 05. 2015 (All day) PEZINOK
01. 05. 2015, 20:00 BRATISLAVA
24. 04. 2015, 19:00 TOPOLČANY
17. 04. 2015, 19:00 POVAŽSKÁ BYSTRICA
11. 04. 2015, 18:00 KARVINÁ (CZ)
04. 04. 2015, 19:00 OSTRAVA (CZ)
02. 04. 2015, 19:00 RUŽOMBEROK
28. 03. 2015, 19:00 PRIEVIDZA
21. 03. 2015, 18:00 ZAJEŽOVÁ
13. 03. 2015, 18:00 Dolany (CZ)
28. 02. 2015, 20:00 Lipt.Mikuláš(Riders club)
20. 02. 2015, 18:00 Jogacentrum (Lipt.Mikuláš)
06. 02. 2015, 17:00 čajovňa Dobromila (MYJAVA)
31. 01. 2015, 19:30 Groteska art caffe (POPRAD)
23. 01. 2015, 19:00 čajovňa ZA SIEDMIMI HORAMI (Lipt.Hrádok)
05. 01. 2015, 18:00 Petr Hemmer & Jano Svetlan Majerčík(Pianko, Lipt.Mikuláš)
04. 01. 2015, 17:00 Novoročný koncert (čajovňa pod hviezdami)
21. 12. 2014, 19:00 Vianočný koncert (LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ)
13. 12. 2014, 18:00 BRATISLAVA ( Hlava XXII )
07. 12. 2014, 17:00 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ
06. 12. 2014, 19:00 SPIŠSKÁ NOVÁ VES
05. 12. 2014, 19:00 ŽILINA
29. 11. 2014, 14:00 VÝCHODNÁ
15. 11. 2014, 20:00 HRIŇOVÁ
14. 11. 2014, 08:30 BRATISLAVA (hotel Chopin)
08. 11. 2014, 17:00 LOZORNO
18. 10. 2014, 10:00 LIPTOVSKÝ HRÁDOK
11. 10. 2014, 19:00 PREŠOV
27. 09. 2014, 20:00 hotel Polianka (KRPÁČOVO)
20. 09. 2014, 18:30 KOŠICE
17. 09. 2014, 18:00 DOLNÍ BOUSOV ( CZ)
16. 09. 2014, 19:00 PRAHA (CZ)
15. 09. 2014, 18:00 JIČÍN (CZ)
06. 09. 2014, 16:00 BRATISLAVA (Rača)
18. 08. 2014, 21:00 Duchovno-hudobno-výtvarno-vedomecký tábor na Laništi
16. 08. 2014, 14:00 Vlkolínec
15. 08. 2014 (All day) LETAVY
13. 08. 2014, 18:00 kaviareň PIÁNKO ( Lipt.Mikuláš )
09. 08. 2014 (All day) festival VATRA (Kokava nad Rimavicou)
08. 08. 2014, 19:00 kultúrny dom LITMANOVÁ
27. 07. 2014, 14:30 Vlkolínec
26. 07. 2014, 20:00 Plavecký Štvrtok
25. 07. 2014, 16:00 nádvorie múzea Janka Kráľa (Lipt.Mikuláš)
19. 07. 2014, 19:00 Amfiteáter Východná
12. 07. 2014, 18:00 Rohonciho záhrada ( Lipt.Mikuláš)
11. 07. 2014, 19:00 synagóga BREZNO
10. 07. 2014, 19:00 ŽILINA
05. 07. 2014, 20:00 NITRA
04. 07. 2014, 16:45 Kultúrne leto (LIPT.MIKULÁŠ)
29. 06. 2014, 17:00 DRIENOK 2014
21. 06. 2014 (All day) Turčianska Štiavnička
20. 06. 2014, 19:00 Svätý Jur
07. 06. 2014, 19:00 FolkFest Splnovrat (LOZORNO)
17. 05. 2014, 14:30 Bobrovecká dolina (blízko Lipt.Mikuláša)
16. 05. 2014, 19:00 Rajecké Teplice
10. 05. 2014, 17:00 TRENČÍN
09. 05. 2014, 20:00 MARTIN (Mestská scéna)
12. 04. 2014, 16:00 Bratislava (Hviezdoslavovo námestie)
11. 04. 2014, 19:00 klub Hudby a Divadla ( Banská Bystrica )
10. 04. 2014, 19:00 BREZNO
05. 04. 2014, 19:00 čajovňa Alchýmka (Spišská Nová Ves)
22. 03. 2014, 20:00 ZAJEŽOVÁ
09. 03. 2014, 16:00 Bobrovec
22. 02. 2014, 19:00 kaviareň PIÁNKO ( Lipt.Mikuláš )
14. 02. 2014, 19:00 čajovňa AQUILA ( Ružomberok)
10. 01. 2014, 19:00 čajovňa za 7 horami ( Liptovský Hrádok )
22. 12. 2013, 19:30 Folkové vianoce (BREZNO)
21. 12. 2013, 14:00 PREŠOV
15. 12. 2013, 15:00 Vianočný koncert-J.S. Majerčík&Martin Geišberg
30. 11. 2013, 17:00 Závažná Poruba
16. 11. 2013, 18:00 jogacentrum POPRAD
20. 10. 2013, 14:00 Malé Borové
19. 10. 2013, 18:00 čajovňa POD HVIEZDAMI (Liptovský Mikuláš)
12. 10. 2013, 19:00 DOLNÍ HEDEČ (CZ)
28. 09. 2013, 20:00 Krpáčovo (hotel Poľana)
27. 09. 2013, 16:00 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ
07. 09. 2013, 14:30 Gánovce (pri Poprade)
30. 08. 2013, 14:30 festival LODENICA (Piešťany) - komorná scéna
17. 08. 2013, 20:00 Turzovka
03. 08. 2013, 19:00 amfiteáter Východná (Martin Geišberg & Jano Svetlan Majerčík)
27. 07. 2013, 20:00 hotel BONUMS (Belušské Slatiny)
24. 07. 2013, 17:00 Kultúrne leto (Liptovský Mikuláš)
21. 07. 2013, 15:00 letný festival KREATER 2013 ( Banská Štiavnica )
19. 07. 2013, 16:00 Kultúrne leto ( Liptovský Hrádok )
13. 07. 2013, 19:00 Žiar
28. 06. 2013, 15:00 Synagóga (LiptovskýMikuláš)
22. 06. 2013, 18:00 POPRAD
13. 06. 2013, 19:00 kaviareň PIÁNKO ( Lipt.Mikuláš )
07. 06. 2013, 16:00 Veniec víťazov ( MARTIN )
26. 05. 2013, 15:00 Martin Geišberg & Jano Svetlan Majerčík
25. 05. 2013, 18:00 Valašská Dubová 174
18. 05. 2013, 20:00 Turzovský vrabčiak 2013 (Turzovka)
14. 05. 2013, 19:00 Hlava XXII Music club ( Bratislava )
11. 05. 2013, 15:00 Prírodný jarmok na Drienku (MOŠOVCE)
08. 05. 2013, 19:00 čajovňa AQUILA (Ružomberok)
05. 05. 2013, 13:45 salaš PASTIERSKA ( Bobrovec )
27. 04. 2013, 18:00 čajovňa pod hviezdami ( Liptovský Mikuláš )
26. 04. 2013, 20:00 festival SOARÉ ( Banská Bystrica )
20. 04. 2013, 16:00 KARVINÁ - FRYŠTÁT (CZ)
13. 04. 2013, 17:00 NITRA
12. 04. 2013, 19:45 POPRAD
06. 04. 2013, 19:00 čajovňa ALCHÝMKA (Spišská Nová Ves)
04. 04. 2013, 16:00 Dedina moja - tvoja - naša .(LKS Lipt.Mikuláš)
28. 03. 2013, 17:00 galéria CVERNOVKA ( BRATISLAVA)
28. 02. 2013, 17:00 JOGACENTRUM (Lipt.Mikuláš)
22. 02. 2013, 19:00 Stretnutie priateľov prirodzenej hudby (B.Bystrica - škola Fantázia )
26. 01. 2013, 18:00 čajovňa POD HVIEZDAMI ( Liptovský Mikuláš)
18. 01. 2013, 18:00 Staromestský klub 10x10( Bratislava )
22. 12. 2012, 18:00 čajovňa POD HVIEZDAMI ( Liptovský Mikuláš)
15. 12. 2012, 20:00 HOROLEZECKÁ CHATA (Horný Smokovec)
14. 12. 2012, 18:00 čajovňa DÚŠOK ZDRAVIA (Martin)
10. 12. 2012, 16:00 ZVOLEN (knižnica Ľ.Štúra)
08. 12. 2012, 18:00 čajovňa GAIA ( Banská Bystrica )
24. 11. 2012, 18:00 čajovňa POD HVIEZDAMI ( Liptovský Mikuláš)
18. 11. 2012, 16:00 BANSKÁ BYSTRICA
10. 11. 2012 (All day) festival inšpirativneho vzdelávania RADI S DEŤMI....
21. 10. 2012, 14:00 BOROVSKÝ KRUH VĎAKY (Malé Borové)
28. 09. 2012, 20:30 Prírodno-duchovné stretnutie (KRPÁČOVO)
01. 09. 2012, 17:30 DEŇ SLOVENSKÉHO RODOSTROMU.(obec ILIJA pri Banskej Štiavnici)
29. 08. 2012, 16:00 LETOKRUHY 2012
25. 08. 2012, 15:00 SKALKOVANIE (Lipt.Hrádok)
24. 08. 2012, 17:00 DOŽINKOVÉ SLÁVNOSTI (NITRA)
18. 08. 2012, 21:00 VATRA (Kokava nad Rimavicou)
17. 08. 2012 (All day) Hudobno-výtvarný,duchovno-vedomecký tábor (Bobrovecká dolina-Lanište)
11. 08. 2012, 17:30 KURUCKÉ POVESTI ( Vavrišovo )
28. 07. 2012, 11:00 FESTDOBRÉBOHUNICE 2012 (Jaslovské Bohunice)
27. 07. 2012, 19:30 BELUŠSKÉ SLATINY
15. 07. 2012, 19:00 MIKULÁŠSKE KULTÚRNE LETO 2012
14. 07. 2012, 17:00 FOLKOVÁ NOVÁ BAŇA
13. 07. 2012, 17:00 RODOVÁ CESTA
30. 06. 2012, 18:00 HUTY
29. 06. 2012, 18:00 S vami,krásne bytosti (Lipt.Hrádok)
23. 06. 2012, 16:30 STOLIČNÉ DNI.(Lipt.Mikuláš)
16. 06. 2012, 20:00 vináreň U MUZIKANTOV (Ondrašová)
16. 06. 2012, 17:00 OCKOMANIA ( Liptovská Sielnica )
15. 06. 2012, 18:00 NITRA
25. 05. 2012, 18:00 čajovňa DÚŠOK ZDRAVIA ( Martin)
20. 05. 2012, 15:00 KRST NOVÉHO CD - STRETNUTIE S BÁSNIKOM a KRST KNIHY S VAMI KRÁSNE BYTOSTI.
19. 05. 2012, 18:00 Noc v múzeu Janka Kráľa (Liptovský Mikuláš)
17. 05. 2012, 15:30 ČARO SLOVENSKÉHO ORNAMENTU.(Lipt. Mikuláš)
29. 04. 2012, 16:30 Nová Baňa - TAJCH
20. 04. 2012, 18:00 DOLANY (Česká republika)
14. 04. 2012, 19:00 Čajovňa za 7 horami (Liptovský Hrádok)
23. 03. 2012, 17:00 Čajovňa CAMMELIA ( Dolný Kubín )
03. 03. 2012, 19:00 kaviareň PIÁNKO ( Lipt . Mikuláš )
23. 02. 2012, 19:00 PREŠOV
17. 02. 2012 (All day) DOLANY (Česká republika)
16. 02. 2012, 17:00 KARVINÁ (Česká republika)
07. 02. 2012, 21:15 BRNO ( Česká republika )
26. 12. 2011, 17:00 KOMORNÝ VIANOČNÝ KONCERT ( Jano Svetlan Majerčík a hostia ).
09. 12. 2011, 17:00 ŠTEBOT V RODNOM HNIEZDE .
25. 11. 2011, 17:00 Derniéra výstavy SÚVZŤAŽNOSŤ .
11. 11. 2011, 21:00 kaviareň PIÁNKO ( Lipt . Mikuláš )
20. 08. 2011, 18:00 LIETAVSKÝ HRAD ( Lietava )
13. 08. 2011, 20:00 RODNÁ VATRA 2011 .
11. 08. 2011, 17:00 SKLO & JANO MAJERČÍK .( BRATISLAVA )
29. 07. 2011, 19:30 festival FOLKOVANIE POD SKALKOU ( Lipt. Hrádok )
17. 07. 2011, 19:00 Mikulášske kultúrne leto .
16. 07. 2011, 20:00 festival MEZIPLOTKI ( Český Tešín )
28. 06. 2011, 09:00 KVETNICA ( Poprad )
23. 06. 2011, 16:30 Antikvariát ( Lipt . Mikuláš )
22. 06. 2011, 18:00 Prievidza .
15. 06. 2011, 18:00 Rumanský art centre ( Lipt . Mikuláš )
12. 06. 2011, 15:00 Ovenálie 2011 ( Východná )
11. 05. 2011, 22:45 Horolezecká chata ( Nový Smokovec )
17. 04. 2011, 18:00 Stará Ľubovňa .
25. 03. 2011, 18:00 Stela club ( Liptovský Mikuláš )
23. 03. 2011, 17:00 TV Metto .( Bratislava )
05. 01. 2011, 21:00 Open Mic ( Praha )